Kapat

Teslimat Koşulları

*** Türkiye dışından verilen siparişlerde vergi oranları her ülkeye değişiklik gösterir. Bu bilgi ülke gümrüklerinden ya da ilgili bakanlık temsilcilerinden öğrenilebilir. Ayrıca ülkelerin gümrük kurallarına ve dönemsel yoğunluklara göre teslimat süresi değişebilmektedir.

*** Bazı ülkelere standart kargo firmaları ile teslimat yapılamamaktadır, bu ülkeler: Azerbaycan, Kazakistan, Rusya, Ukrayna, Türkmenistan, Afganistan, Kırgızistan, Cezayir, Libya, Tunus, Mısır ve Suriye'dir. Suudi Arabistan için ise özel "ithalat izin belgesi" gerekmektedir.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra, 5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde her gün saat 15:00'da Kargo şirketine teslim edilir. Teslimat adresinin şirketimizin bulunduğu İstanbul şehrine olan uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. 

Yurtdışı gönderimiz henüz yoktur. Konuyla ilgili bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Kargo şirketi tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanıp bilgi verilecektir.

KadikoyOutdoor.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında size verilemez ise yaptığınız ödeme iade edilir.